Дев`ятниця до Богородиці Погінської PDF Друк e-mail
Написав Редактор   
Середа, 10 грудня 2014, 22:58

 

Завантажити


ДЕВ'ЯТНИЦЯ

до Богородиці ПогінськоїВступна молитва на кожен день дев'ятниці

до Богородиці, що прославилась у Погоні

 

Пресвята Богородице Погінська, у Чудотворній іконі прославлена. Ти Цариця Покуття і усіх сотворінь, Мати безмежної любові і доброти, спадкоємниця Божих дарів і ласк.

Стою у дверях Милосердя Твого і благаю: пригорни мене люблячим Своїм Материнським поглядом і запровадь до Храму Непорочного Серця Твого, щоб у цьому вогні любові Ти спалила в мені тенета провин моїх і осяяна душа моя Божою благодаттю славила Тебе і Бога в Пресвятій Тройці Єдиного на віки вічні. Амінь.

 

Молитва до Богородиці Погінської

біля Чудотворного джерела

  Преславна Богородице Погінська, у світлі небесних променів іскриться Твоє Чудотворне джерело, що дарує невичерпний потік божественних ласк.

Ми біля стіп Твоїх, благаємо Тебе, злий на нас Божу благодать через срібні води життєдайного джерела, щоб освячені і зцілені ставили Тебе і Бога в Пресвятій Тройці Єдиного на віки вічні. Амінь.


ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Марія - Улюблениця Святого Духа

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Як світанкове сонце зігріває новий день, так Дух Святий своєю любов'ю огортав Непорочне Серце Марії.

Він що є самою любов'ю, творив її душу лагідною, витонченою, умиротвореною, ніжною. І замешкав у Марії у всій повноті. Вона досконале знаряддя дії Святого Духа для світу.    

Таїнство воплочення Бога у Марії, здійснилося через Святого Духа: “Дух Святий зійде на Тебе й сила Всевишнього Тебе отінить” (Лк. 1.35).

У день П'ятидесятниці Богородиця на молитві серед спільноти була наділена дарами Святого Духа більше ніж усі святі разом узяті.

Вона - Матір ласки. З поміж багатьох дарів і ласк Господніх, чи не найціннішою є участь у користанні з ласки Святого Духа через Богородицю.

Св. Людовік Марія Гріньйон де Монтфорт стверджував: “Коли Дух Святий, Її Улюбленець, віднайде Марію у душі, сходить і розцвітає в Ній у повноті, уділяється їй в такій мірі, в якій душа зробила місце Його Улюблениці”.

Вона - посередниця між нами і Святим Духом. Він у Ній започаткував Ісуса Христа і через Неї може уділяти нам свої дари і ласки.

* * *

Богородице, що прославлена в Погоні, свята церква називає Тебе “троном та храмом Святого Духа”, виєднай нам у Нього дару мудрості і розуму, поради, сили, дару вміння, боязні Божої і миру, щоб у кожній хвилині нашого життя керувалися добротою, терпеливістю і любов'ю.

Найсвятіша Маріє, Царице, що славишся у Погоні, Улюбленице Святого Духа, поручаю Тобі свій біль, що переповнює моє серце.

Виєднай мені ласку (...), про яку Тебе щиро благаю.

Ти єдина, яка можеш у Бога все. Я вірю у Твою могутність і силу, у Твою любов і милосердя до мене. Благодаттю Духа Святого розв'яжи мою проблему.

Нехай подарована мені ласка Господня, що прийде через Твої руки, буде на Твою славу і на славу Пресвятої Тройці. Амінь.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (З р.)

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Марія - наша Мати

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Останній заповіт Ісуса, вмираючого на Хресті, був звернений до Матері і учня Івана Богослова: “Жінко - це Син Твій”, “Сину - це Мати Твоя” (пор. Ів. 19,25). Цими словами передав Пречисту Діву Марію під опіку улюбленому апостолу Івану. Ісус прагне бачити в учневі представника від усіх людей, який спонукає любити Марію як рідну Матір.

Згідно з останнім заповітом вмираючого Ісуса, у житті кожного християнина повинно бути особливе місце для Богородиці. Взяти Богородицю до себе, означає поручити себе їй у всьому.

Під Хрестом серед великих терпінь Богородиця родить для Ісуса кожного християнина.

“Пречиста Діва Марія за кожного з нас зокрема принесла жертву рідного Сина і тим сталася для прибраних дітей більше, ніж рідною матір'ю” (Слуга Божий Андрей Шептицький).

Усе людство перебуває у світлі Її Материнства. Своєю Материнською любов'ю дбає про тих, що в журбах і небезпеках. Її серце відкрите для усіх, що потребують Її захисту і помочі. Вона Сама приходить і подає ласкаву руку допомоги.

У Чудотворній іконі Богородиця Погінська повертається вдруге до Своїх дітей і об'являється о. Никодиму під час відправи Хресної Дороги у місцевій церкві: “Це Я, а ти Мене шукаєш!”.

І виєднує в Бога чуда численних Його ласк, поєднуючи нас з Ним у справі нашого спасіння.

* * *

Преблагословенна Богородице, що славишся у Погоні, Мати Божої Всемогутності. Твоїй Материнській любові поручаю своє благання (...), що огортає моє серце. Візьми його у Свої Пречисті руки, оздоб позолотою Своїх чеснот і представ Милосердному Богові, бо Материнському проханню Господь не відмовить.

Богородице Погінська, вірна супутнице Пресвятої Трійці, молися за мене.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (З р.)

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

Марія - Цариця Вервиці

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Благодатною, солодкою і всеохоплюючою є молитва св. Вервиці, яка вперше була подарована св. Домініку в об'явленні Пресвятою Богородицею.

Ця молитва, продиктована небом є трояндою серед побожних практик.

Адже троянда - це королева квітів.

Св. Людовік де Монтфорт говорив про Вервицю, що ця трояндова клумба не що інше, як Ісус і Марія в житті, в смерті, у вічності.

 Вервицю порівнюють зі шнуром дзвонів, котрими кличемо на поміч небо, з благословенною стрічкою, якою Марія веде до Ісуса.      

Пресвята Діва, з'являючись бл. Аланові, повідомила, що після Найсвятішої Жертви Служби. Божої, першої та найбільш значущої пам'ятки нашого Господа. Вервиця найважливіша і найнеобхідніша молитва. І що ті, які мають набожність до Її Вервиці будуть благословенні у житті, смерті та вічності через Її Сина, Ісуса Христа.

Як Цариця Вервиці, Пресвята Богородиця приходить у Фатіму в об'явленні трьом дітям, з проханням молитви на Вервиці за навернення грішників.

Від землі до неба лине вшанування Цариці Вервиці у Погоні з храму Цариці Вервиці, збудованому на Її честь.

Богородице, Царице Вервиці, розлий щедрі ласки Божих благодатей на нас, що їх так потребуємо.

* * *

Преславна Богородице, Царице Вервиці Королево неба, Твоїй опіці поручаю своє прохання (...). Через Трояндову стрічку Вервиці занеси його до Всемилостивого Бога, представ у Своєму Божественному світлі і прихили до мене Боже Милосердя.

Богородице, у Своїй Погінській Чудотворній іконі славишся чудами, зсилаючи потребуючим Господніх ласк, виєднай і мені ласку, про яку Тебе щиро благаю.

Богородице Погінська, трояндо нев'янучої краси, молися за мене.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Марія - взірець покори

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Покора - це джерело усіх чеснот, примирення з тим, ким ми є насправді.

Покора - не принижує гідності, а ставить людину за високий рівень істини. Це сила, що відкриває Боже милосердя.

Пресвята Богородиця є взірцем покори. Її земне життя проходило скрито. Тому св. Церква називає Її Матір'ю прихованою і таємничою. Її покора надзвичайно глибока, бо найбільше Її прагнення бути прихованою від усіх, а знаною тільки для Бога.

У час Благовіщення Марія дає відповідь Архангелу Гавриїлу: “Ось я Господня слугиня: нехай зі мною станеться по твоєму слову!” (Лк 1.36). Саме ці слова були виявом щирої покори і вдячності Богу для здійснення Його задуму у спасінні людства.

Св. Людовік де Монтфорт писав, що Марія - улюблена Матір Сина, який - аби зміцнити її в покорі - полюбив Її за приниження та укрите земне життя, називаючи Її жінкою (Йо 2,4 - 19,26), особою незнаною, хоча в Своєму Серці поважав і любив Її більше від усіх ангелів та людей.

Поручаємо себе Тобі, сповни наші серця покорою і своєю волею, що є волею Всевишнього Бога.

 

* * *

Пресвята Богородице, Взоре покори, своїм смиренням Ти стерла голову змія, і вузол гріха, що був зв'язаний непослухом Єви, Ти розв'язала своїм послухом.

Пресвята Богородице, розв'яжи вузол моєї проблеми (...) і Божою благодаттю вирівняй стрічку мого життя. А отримана Господня ласка нехай буде на Твою славу і на славу Бога у Пресвятій Тройці Єдиного на віки вічні. Амінь.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)


 

  ДЕНЬ П'ЯТИЙ

Марія - Мати любові

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Любов - це життя і краса усіх чеснот. Це скарб над скарбами Неба.

Завдяки незрівнянній красі цариці чеснот, Бог прагне вшановувати Себе її назвою - Любов'ю. Євангелист Йоан говорить: “Бог є Любов”. (1 Ів.)

Любов в усій досконалості знаходимо у Пресвятій Діві Марії. Все Її життя було поклонінням Богові, прославою і виявом любові до Бога. Її любов до Бога це вияв Її любові до ближніх.

Прикладом клопотання Богородиці, є Її поводження в Кані Галілейській. Марія, бачачи неприємне становище господарів, звертається до Сина про допомогу. Її довіра До Ісуса виявляється в словах: “Що лише скаже вам, робіть” (Йоан 2,5).

Любов Марії до нас є виявом Божої любові.

  * * *

Непорочна Діво, любов до Бога і до нас сформувала Тебе, як “єдину”, “одягнену в сонце”, котра перемогла дракона-диявола.

“Нехай же росте в наших серцях любов до Пречистої Діви Марії! Це ж дорога до Любові до Христа!” (Митрополит Андрей Шептицький.)

Пресвята Богородице, любляча Мати, у світлі святої любові зішли мені ласку (..,), про яку Тебе дуже прошу.     

Як невичерпна Твоя любов, так невичерпні Твої дари.

Тут, у Погоні, Ти зціляєш, навертаєш на дорогу правди, так і мені прийди на допомогу.

Я вірю, що не відвернеш свої повні доброти і милосердя очі, а звернеш їх на мене, даруючи Божественний дар, через Свої Найсвятіші руки.

Богородице Погінська, моя Небесна Мати, молися за мене.

Богородице Діво...

Слава Отцю.., (3 р.)

  ДЕНЬ ШОСТИЙ

Марія - Помічниця Християн

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Серед титулів, якими св. Церква вшановує Пресвяту Діву Марію як заступницю у наших нуждах та потребах є Богородиця Помічниця Християн.

Її заступництво належить не тільки до нашого надприродного життя аби здобути спасіння, але і у земних клопотах: в час недуги чи небезпеки.

Марія співпереживає з тими, хто терпить, є для них поміччю, потіхою, з ними надіється і провадить до воскресіння у Христі. Саме тому опіка Діви Марії над потребуючими душами є джерелом живої води, що наближає їх до Бога.

“Якщо хтось вірить у мене, ріки води живої потечуть з його нутра”, - говорить Ісус (Ів.7.38).

 Богородиця є та, що повірила і з Її непорочного Серця потекли ріки води живої, допомагаючи багатьом окунутися у цілющих водах. Її поміч і ласки незліченні.

Серед щедрих знаків духовної реальності Марійських паломницьких центрів є чудотворні джерела з яких витікає жива вода, що очищає і лікує вражених недугами.

Багато людей мали змогу зануритися у води Погінського Чудотворного джерела і отримали оздоровлення та видужання, бо з'єдналися з Господом за заступництвом Богоматері.

Це зцілення очей, ніг, безпліддя, збереження життя, допомога у пошуках роботи і багато інших ласк.

У хворобах і клопотах земного життя благаймо про Материнський покров Богородицю Погінську, Помічницю Християн і Вона допоможе кожному.

Ревний почитатель Богоматері Помічниці св. Дон Боско писав: “О яка добра є Марія Пречиста! Оці добрі люди не знають, що Марія Помічниця Християн такі чудові речі чинить для нас!”.

  * * *

Пресвята Діво Маріє, Помічнице Християн, Твоя опіка і заступництво над людством неустанні, допомога щедра, а ласки незліченні.

 У Твоїх стіп Чудотворної ікони Погінської Богоматері благаю, зішли мені ласку (...), про яку Тебе прошу.

З великою вірою і безмежною надією покладаюсь на Твою поміч.

Ти завжди вислухана Богом.

Богородице Погінська, прийди до мене зі своїм благословенням і допомогою.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)

 

ДЕНЬ СЬОМИЙ

Марія - Прибіжище грішників

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице…

Гріх є образою, непослухом проти Бога, що бунтує і відвертає нас від Нього.

З поміж імен, якими Свята Церква вшановує Богородицю, найбільшу віру у грішників наповнює “Прибіжище грішників”.

Грішник ранить Серце Марії, бо Вона ненавидить гріх, але любить грішника і робить усе, щоб він примирився з Богом.

Марія вчить нас що послух Богові у виконані Його заповідей, приведе нас до співпричастя з Ним і подарує радість, мир, щастя і вічне спасіння.

Піднялася рука грішника на Чудотворну ікону Богородиці Погінської, яку він прострелив двома кулями.

Припадімо до Страждальної Богоматері з молитвою за грішників, через яку св. Іван Віаней здобував всі ласки навернень:

 

* * *

Найдорожча Мати, приходжу до Тебе з вірою, що не відкинеш своєї грішної, але розкаяної дитини. Дозволь мені просити Тебе про ласку (...), яка для мене є дуже необхідною.

Ти єдина надія, яку Бог посилає мені, єдине прибіжище, що невідмовно подає руку допомоги.

Богородице Погінська, у Своїх святих долонях розв'яжи мою проблему, а на Її місці нехай зацвіте квітка Божественної ласки. І я, втішаючись невимовною радістю, буду з вдячністю славити Тебе і Бога в Пресвятій Тройці Єдиного навіки вічні. Амінь.

 Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)

 

ДЕНЬ ВОСЬМИЙ

Марія - Скарбниця Божих дарів

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице…

“Марія - це місце святе, святая святих, місце де витворюються і народжуються святі”. (Св. Людовік де Монтфорт).

Особливою любов'ю і опікою Пресвята Богородиця наділяє своїх дітей, які поручили себе їй виконуючи Її волю.

Зі скарбниці Божих коштовностей зодягає їх у нові шати, оздоблює скарбами чеснот, живить їх стравами з Божого столу, підносить їм Хліб Життя, Свого Сина Ісуса. Скеровує своїх дітей до порту спасіння, веде стежками справедливості і любові, оберігає і захищає від ворогів. Єднає їх проханнями з Богом, стереже і чуває над ними, щоб не потрапили у сіті зла.

Марія - Божа Святиня, що сповнена квітів з ароматом Божих чеснот, де незгасиме полум'я любові переплавлює залізо на золото.

 

* * *

Богородице Погінська, Мати любові і милосердя, свої благання поручаю Тобі, заступниці людського роду, занеси їх перед Престіл Всевишнього Бога, прикраси Своїми заслугами і вчини чудо ласки у наших серцях.

Пресвята Маріє, Святине Божих чеснот, Стежко, що веде до Бога.

Твоїй опіці поручаю себе. Моїм проханням, яке до Тебе заношу (...), поєднай мене з Богом. Зверни світло Божої ласки у помешкання моєї душі.

З Божої скарбниці коштовностей подай діамант ласки, вчинивши чудо, про яке Тебе особливо благаю.

Богородице Погінська, скарбнице Божих дарів, молися за мене.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)

  ДЕНЬ ДЕВ'ЯТИЙ

Марія - наша співстрадниця

 

Вступна молитва: Пресвята Богородице...

Все життя Пречистої Діви Марії було безнастанним виконанням Божої волі.

Своє “так” Вона промовляла у кожній хвилині свого життя - у радості і терпінні - коли приносить маленького Ісуса до храму та чує слова Симеона про свою хресну дорогу; коли губить Його дванадцятилітнім; коли йде за Ним у роки слави і людської невдячності. На горі Голгофі каже “так” у повній самотності; перемагаючи біль, що перевищує людські сили.

Тому ніхто не зможе збагнути значення людських терпінь так як Марія.

Христос і Марія прийняли хрест з волі Отця Небесного.

Людські страждання часом здаються жахливими та нестерпними, так це хрест.

Але прекрасних перемог не можна здобути без хреста: тобто труднощів, покут, упокорення. Без хреста не зможемо стати учасниками Царства Божого.

У хвилини земних випробувань звернімося до Богородиці, яка йдучи Своєю Хресною Дорогою, у Погоні подасть нам руку допомоги у несенні хреста. Також своїми заслугами відкупить наші провини і виєднає нам прощення і ласки.

* * *

Пречиста Богородице, співстрадждальнице терплячих. На життєвій дорозі серед випробувань, Ти світло, що зігріває Своїм лагідним теплом зболілу душу.

Своїми заслугами виєднай мені ласку (...), про яку Тебе прошу.

Найдорожча Мати, покрий мене Своїм омофором любові і милосердя, захорони від зла і злий Божу благодать через промені, які сходять із Твоїх Святих рук.

Богородице Погінська, заступнице потребуючих, молися за мене.

Богородице Діво...

Слава Отцю... (3 р.)

Уклала Галина Муляр

 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.